wz

 

Tiskopisy

Pokud jste se ještě na náš tábor nepřihlásili, tak vyplňte tuto přihlášku a zašlete ji na adresu, která je na ní uvedena.

Pokud jste nám již přihlášku zaslali, dostali jste od nás po 1.5. 2013 jistě další formuláře. Pokud jste je ztratili nebo někam založili, případně je rozkousal Váš pes nebo jiný domácí mazlíček, také se výborně hodí při malování, můžete si je stáhnout znovu. Jedná se o List účastníka a  Organizační pokyny a seznam věcí.

Novým tiskopisem je Informovaný souhlas zákonných zástupců k ošetření dítěte, který odevzdáte při příjezdu na tábor a průvodní dopis k tomuto souhlasu.

Při placení tábora je nutné dodržet variabilní symbol, který jsme každému napsali do pokynů. Jestli originální papíry opravdu nemáte, kontaktujte nás prosím a my Vám sdělíme Váš variabilní symbol. Jinak si formulář s Organizačními pokyny a seznamem věcí ponecháváte. List účastníka a Informovaný souhlas nám odevzdáte při nástupu do autobusu, případně při příjezdu na tábor, pokud si své dítě do tábora dopravíte sami (tuto skutečnost nám prosím sdělte telefonicky nebo emailem). Nezapomeňte navštívit lékaře a vyžádat si od něj na List účastníka potvrzení, že je Vaše dítě schopno účastnit se Letního dětského tábora.

 

 

nahoru

         O násFotkyHistorieKontakt Aktuality   TiskopisyFórumTábory